E-viri z dostopom v knjižnici

V čitalnici Študijskega oddelka omogočamo dostop do arhivov nekaterih slovenskih časopisov in časnikov ter možnost spletnega dostopa do zadnje izdane številke teh časopisov. Uporabniško ime in geslo za dostop do posameznega časopisa dobite pri informatorju.

Dostop zagotavljamo za časopise:
Delo
Denar
Dnevnik
Finance
HR&M
IKS
Knjižničarske novice
Medicina in ljudje
Moje finance
Nedeljski dnevnik
Nedelo
Obrtnik podjetnik
Podjetje in delo
Pravna praksa
Slovenske novice
Sodobna pedagogika
Štajerski tednik

Večer

Dostopen je celoten elektronski arhiv tiskane izdaje Večer, vse od prve številke iz leta 1945 naprej. Arhiv je razdeljen na dva dela:
1. arhiv od leta 1946 do vključno 3.3.2024 je dostopen na tej spletni povezavi, dostop do njega pa je možen z vseh knjižničnih računalnikov.
2. arhiv od 3. 3. 2024 naprej je dostopen na tej spletni povezavi, za dostop do njega pa je potrebno uporabniško ime in geslo. Prijava na knjižničnih računalnikih za uporabnike se izvede samodejno, v kolikor pa ne, pa se obrnite na knjižničarje, da vam vpišejo uporabniško ime in geslo.

ZPS test

V prostorih knjižnice zagotavljamo tudi dostop do elektronske izdaje tabel univerzalne decimalne klasifikacije UDC MRF 2011.